S.I.T.H.

Jupiter sith

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-01-21 16:17:26

master86

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-21
Posty: 2
Punktów :   

Sojusz HSC

Cześć jestem dyplomatą sojuszu HSC dzisiaj dwóch waszych członków dudix222 i ppdziobak dokonało niczym nie sprowokowanego ataku na członka naszego sojuszu doszło do dużej bitwy gdzie ucierpiały obie strony. My jako sojusz HSC nie chcemy żadnych konfliktów z waszym sojuszem,jesteśmy nawet skłonni podpisać pakt z wami. Jedyne o co prosimy do odpowiedź co zamierzacie w tej sprawie zrobić. Liczę ze wyżej wymienieni członkowie waszego sojuszu zostaną przez was zdyscyplinowani.

Pozdrawiam
master86
sojusz HSC

Offline

#2 2012-01-22 10:45:27

master86

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Sojusz HSC

Z tego co widzę nie podjeliście jeszcze żadnej decyzji dlatego może mój nowy post pomorze wam szybciej i mądrzej decydować. Sprawa dotyczy rzecz jasna dudixa222 i ppdziobaka o których już wcześniej wspominałem. Wasi dwaj "szanowni" członkowie należeli kiedyś do innego sojuszu razem ze swoimi kolegami z jednej klasy. Niestety pan dudix222 za wszelką cenę chciał zaspokoić swoje urojone fantazje i postanowił rozpętać wojnę swojego sojuszu z naszym.Kiedy okazało się ze nie dadzą rady pokonać mnie i mojego sojuszu pan dudix222 postanowił zostawić swój sojusz i swoich własnych kolegów z życia prywatnego na pastwę losu i znaleźć sojusz w którym znalazł by schronienie i dalej mógł by zaspokajać swoje chore ambicje. Do dudixa222 postanowił dołączyć także ppdziobak który zmienił nazwę pewnie w obawie przed zemstą swoich dawnych kolegów i sojuszników.Na stronie waszego sojuszu można znaleźć kilka fajnych wartości,które chcecie by były "wyznawane" przez członków waszego sojuszu,pan dudix222 i ppdziobak znany wcześniej jako VladimirSonkow nie akceptują i nie posiadają żadnej z tych wartości,są poprostu zdrajcami w stosunku do własnych kolegów z jednej klasy a kierują się żądzą własnego egoizmu a nie dobra własnego sojuszu. Mam nadzieję ze to wam uświadomi z kim macie do czynienia i podejmiecie mądrą decyzję która będzie dobra dla waszego sojuszu.

Pozdrawiam

Offline

#3 2012-01-22 14:59:58

Omg

Gość

Re: Sojusz HSC

Ładnie piszesz, musiałeś mieć 5 z polskiego...

#4 2012-01-22 15:01:24

dzikiman

Gość

Re: Sojusz HSC

http://img.zryte.pl/urzekla_mnie_twoja_historia_4469.jpg

#5 2012-01-22 16:54:14

DarthRevan

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-25
Posty: 7
Punktów :   

Re: Sojusz HSC

napisz do mnie na pw o co konkretnie chodzi wam ,  nick DarthRevan (;

Offline

#6 2012-01-22 17:46:52

Marol

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-25
Posty: 19
Punktów :   

Re: Sojusz HSC

master86 napisał:

Z tego co widzę nie podjeliście jeszcze żadnej decyzji dlatego może mój nowy post pomorze wam szybciej i mądrzej decydować. Sprawa dotyczy rzecz jasna dudixa222 i ppdziobaka o których już wcześniej wspominałem. Wasi dwaj "szanowni" członkowie należeli kiedyś do innego sojuszu razem ze swoimi kolegami z jednej klasy. Niestety pan dudix222 za wszelką cenę chciał zaspokoić swoje urojone fantazje i postanowił rozpętać wojnę swojego sojuszu z naszym.Kiedy okazało się ze nie dadzą rady pokonać mnie i mojego sojuszu pan dudix222 postanowił zostawić swój sojusz i swoich własnych kolegów z życia prywatnego na pastwę losu i znaleźć sojusz w którym znalazł by schronienie i dalej mógł by zaspokajać swoje chore ambicje. Do dudixa222 postanowił dołączyć także ppdziobak który zmienił nazwę pewnie w obawie przed zemstą swoich dawnych kolegów i sojuszników.Na stronie waszego sojuszu można znaleźć kilka fajnych wartości,które chcecie by były "wyznawane" przez członków waszego sojuszu,pan dudix222 i ppdziobak znany wcześniej jako VladimirSonkow nie akceptują i nie posiadają żadnej z tych wartości,są poprostu zdrajcami w stosunku do własnych kolegów z jednej klasy a kierują się żądzą własnego egoizmu a nie dobra własnego sojuszu. Mam nadzieję ze to wam uświadomi z kim macie do czynienia i podejmiecie mądrą decyzję która będzie dobra dla waszego sojuszu.

Pozdrawiam

Tak - gra w OGAME polega na podbojach. Można wypowiadać wojnę jak również najeżdżać planety bez jej wypowiadania. Jeśli dany sojusz lub pojedynczy gracz zwróci się do sojuszu atakującego z prośbą o zaprzestanie najazdów to taka prośba może zostać uwzględniona.

Pozdrawiam sojusz HSC
P.S.
W razie chęci szybszego kontaktu proszę pisać bezpośrednio do mnie.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.torcida-zaborze.pun.pl www.bukmacher.pun.pl www.tibiagalaxy.pun.pl www.vanilla.pun.pl www.narutocenter.pun.pl